LITEK

Коли планується яке-небудь будівництво або навіть невеликі ремонтні роботи – важливо продумати кожний свій крок наперед. І особливу увагу варто приділити необхідному інструментарію. Наприклад, бетонозмішувачам Litek. Це вигідне, якісне й максимально ефективне придбання, яке повністю себе виправдає. Завдяки бетономішалці Litek ви або ваші робітники зможуть за лічені хвилини виготовити різні будівельні суміші, не відходячи від місця роботи. Локальне виробництво розчину й бетону дає можливість добиватися високих показників якості здійсненних робіт, а також суттєво прискорює весь процес.

Якщо ви утомилися місити цементний розчин лопатою в кориті, якщо вам набридло витрачати свій дорогоцінний час на зайві дії і якщо ви прагнете до ідеального виконання задуманих ремонтних і будівельних робіт – бетонозмішувачі Litek – це ваш ідеальний помічник. Купуючи пересувну бетономішалку по дуже гарній ціні, ви зможете розраховувати на кваліфіковане гарантійне й післягарантійне обслуговування. Вигідність такої покупки говорить сама за себе.

Виникає закономірне питання: для яких конкретних цілей може знадобитися бетонозмішувач? По-перше, якщо ви зважилися на будівництво приватного будинку, дачі, котеджу, лазні із цокольним поверхом. По-друге, коли прагнете спорудити альтанку, побудувати гараж, звести невеликі прибудови й господарські приміщення. По-третє, коли є потреба залити доріжки біля дому або в саду, поставити паркан і т.п. Для кожної з перерахованих вище робіт знадобиться спеціальний цементний розчин. А значить – і пересувний бетонозмішувач. І це не дивно, тому що в побутовий вжиток уже давно ввійшли інструменти й техніка, що вважалися раніше винятково професійними. Саме тому компанія-виробник Litek розробила спеціальну побутову бетономішалку гравітаційного типу. В основу її роботи закладений принцип перемішування розчину, який багаторазово піднімається й падає під тяжкістю власної ваги. Барабан із вбудованими лопатями, які допомагають перемішувати його вміст, у цей час не припиняє обертатися. Це забезпечує однорідність і найвищу якість фінального будівельного розчину або бетону.

Маючи у своєму арсеналі ще й будівельну тачку «КРОК» і мобільний бензогенератор InPower або New Generation ви зможете суттєво полегшити будівельний процес, а також прискорити строки виконання всіх поставлених завдань. Правильно підібраний інструментарій – це вже половина успіху.

Наша компанія пропонує каталог бетонозмішувачів Litek, де представлені вінцеві (ремінні) і редукторні моделі з об'ємом барабана від 70 до 225 л. Вони призначені для експлуатації в побутових умовах і працюють від електродвигуна, який можна підключити до побутової електромережі 220 В.

Бетонозмішувачі працюють стабільно й надійно, забезпечуючи якісний заміс будівельного розчину. Крім того, електричні бетономішалки можна використовувати для перемішування різних сипучих речовин, а також для приготування добрив або кормових сумішей. Переконайтеся в корисності й ефективності такої техніки на своєму особистому досвіді – вибирайте кращі бетонозмішувачі Litek.

Для того щоб не помилитися у виборі бетономішалки, визначтеся із цілями й завданнями, для яких вона потрібна. Зателефонувавши нашим консультантам ☎ (056) 790-17-80, ви зможете одержати розгорнуту інформацію по кожній з моделей, що зацікавили вас, і підберете варіант, що ідеально підходить саме вам.

Сортування: orderby Кількість:
Бетонозмішувач LITEK редукторний 225 л вертикальний
Відгуків (0)
9 090.00 грн.
Бетонозмішувач редукторний Litek 225 л (вертикальний) – практична, надійна й довговічна будівельна установка, що спеціалізується на виробництві якісних однорідних сумішей і розчинів. Така машина буде незамінною там, де потрібно побудувати будинок, дачу, лазню, звести гараж, господарські прибудови, залити доріжки або встановити паркан. Особливість редукторної бетономішалки в її практично безшумній роботі. Це дозволяє використовувати такий інструмент не тільки зовні, але й усередині приміщення, де здійснюється ремонт.
Бетонозмішувач LITEK 125L 125 л з перфорованим вінцем
Відгуків (0)
3 590.00 грн.
Бетонозмішувач вінцевий Litek CT125L – це найбільш популярна й затребувана будівельна машина, що використовується в приватних і побутових будівельно-ремонтних роботах. Головне завдання бетономішалки – виробництво якісного бетону, різних будівельних сумішей і розчинів безпосередньо на будмайданчику.
Немає в наявності
Бетонозмішувач LITEK 70L 70 л з перфорованим вінцем
Відгуків (0)
3 280.00 грн.
Бетонозмішувач вінцевий Litek 70L – це найбільш популярна й затребувана будівельна машина, що використовується в приватних і побутових ремонтно-будівельних роботах. Головне завдання бетономішалки – виробництво якісних будівельних сумішей, розчинів і бетону безпосередньо на будівельному об'єкті.
Бетонозмішувач LITEK редукторний 140 л вертикальний (розбірний бак)
Відгуків (0)
5 820.00 грн.
Бетонозмішувач редукторний Litek 140 л (вертикальний) – це практична й ефективна будівельна установка, що дозволяє отримати якісні однорідні будівельні розчини й бетонні суміші. Така машина незамінна в різних оздоблювальних і ремонтно-будівельних роботах.
Бетонозмішувач LITEK CT220 220 л з чавунним вінцем
Відгуків (0)
6 200.00 грн.
Бетонозмішувач вінцевий Litek CT220 – це один із самих популярних і необхідних будівельних інструментів для власних будівельних і ремонтних робіт. Він здатний за лічені хвилини й з мінімумом витрачених зусиль приготувати високоякісні будівельні суміші, розчини, бетон.
Бетонозмішувач LITEK редукторний 140 л вертикальний
Відгуків (0)
7 500.00 грн.
Бетонозмішувач редукторний Litek 140 л (вертикальний) – практична, надійна й довговічна будівельна установка, що спеціалізується на виробництві якісних однорідних сумішей і розчинів. Така машина буде незамінною там, де потрібно побудувати будинок, дачу, лазню, звести гараж, господарські прибудови, залити доріжки або встановити паркан. Особливість редукторної бетономішалки в її практично безшумній роботі. Це дозволяє використовувати такий інструмент не тільки зовні, але й усередині приміщення, де здійснюється ремонт.