Бетонозмішувач LITEK редукторний 225 л горизонтальний (Код: 21203)

8 750.00 грн.
Бетонозмішувач редукторний Litek 225 л (горизонтальний) – практична, надійна й довговічна будівельна установка, що спеціалізується на виробництві якісних однорідних сумішей і розчинів. Така машина буде незамінною там, де потрібно побудувати будинок, дачу, лазню, звести гараж, господарські прибудови, залити доріжки або встановити паркан. Особливість редукторної бетономішалки в її практично безшумній роботі. Це дозволяє використовувати такий інструмент не тільки зовні, але й усередині приміщення, де здійснюється ремонт.
Лінійка: LITEK
Вага: 86 Кг.

Серед головних відмінних рис бетономішалки редукторної Litek 225 л (горизонтальної) можна виділити підвищену надійність і тривалий строк експлуатації, компактну й мобільну конструкцію, практично безшумну роботу й низькі показники енергоспоживання. Усе це стало можливим завдяки простій конструкції й відсутності в ній елементів, що швидко зношуються, таких як шестірня, ремінь, вінець і т.п. Замість них барабан бетонозмішувача кріпиться безпосередньо на вал редуктора, який надійно закритий від попадання різних абразивних часток (розчину, піску, пилу). За рахунок цього й термін служби таких бетономішалок суттєво продовжується.

Редукторний бетонозмішувач Litek 225 л (горизонтальний) використовується для професійних потреб при будівництві, ремонті усередині й зовні приміщення (штукатурка стін, стяжка підлоги; залити бетоном двір, доріжки і майданчики, звести будинок, побудувати дачу або баню та ін.). За допомогою редукторної бетономішалки дуже просто й зручно виконувати роботи саме по заливанню цементним розчином і бетоном різних майданчиків і доріжок, за рахунок мобільності й легкості конструкції. Редукторний бетонозмішувач Litek також може застосовуватися для виготовлення кормових сумішей, перемішування добрив і інших сипучих матеріалів.

Технічні особливості й переваги редукторного бетонозмішувача Litek 225 л (горизонтальний)

  • Цільний барабан, а також знімні лопаті зроблені з товстостінної сталі. Усередині й зовні барабан пофарбований у помаранчевий колір спеціальною антикорозійною порошковою фарбою.
  • Каркас – якісний і надійний. Він зроблений зі сталевих труб, що додає всій конструкції додаткову стійкість. Рама, так само як і барабан, покрита антикорозійною фарбою.
  • Редукторна бетономішалка оснащена міцними й зручними рукоятками й двома колесами, що дозволяє оперативно пересувати машину по всій території будівельного майданчика.
  • Горизонтальну редукторну бетономішалку Litek не важко оперативно розвернути на колесах, тому що вона має компактну й легку конструкцію. Завантаження й вивантаження барабана здійснювати просто й зручно.
  • Вимикач безпечний, пилозахищений і вологозахищений. Він оснащений спеціальним магнітним пускачем, який запобігає випадковому включенню машини після незапланованих перебоїв з живленням, будь то випадково висмикнута вилка або ж аварійне відключення електрики.
  • Гарантія успішної роботи редукторного бетонозмішувача Litek – потужний електродвигун з мідною обмоткою й надійний редуктор, передаточні числа якого підібрані під конкретний робочий об'єм барабана. Продумана система вентиляції двигуна й наявність захисту від перегріву забезпечують безвідмовну роботу бетономішалки.
  • Усі електричні елементи (двигун і кнопки вкл./вим.) поміщені в залізний кожух, що захищає від проникнення й потрапляння вологи, пилу й бруду на ці елементи. Для доступу до кнопок вкл./вим. передбачені спеціальні підйомні дверцята.

Бетонозмішувач редукторний Litek 225 л (горизонтальний) має низькі показники енергоспоживання й працює від побутової електромережі в 220 В. Якщо ви хочете захистити себе від аварійного відключення електрики, або плануєте будівельні роботи десь за містом, обов'язково візьміть із собою бензогенератор InPower або New Generation. З ним ви зможете почувати себе ще більш упевнено.

Наша компанія пропонує бетонозмішувачі по дуже вигідних цінах. В додаток до цього ви одержите кваліфіковане гарантійне й післягарантійне обслуговування. Уся техніка ремонтопридатна, а запчастини завжди є в наявності. Якщо ви прагнете заощадити свої сили й час, виконуючи певні будівельні роботи – бетономішалки Litek обов'язково вам у цьому допоможуть.

Якщо ви ще не визначилися з моделлю редукторного бетонозмішувача, звертайтеся за інформацією й рекомендаціями до наших консультантів – ☎ (056) 790-17-80. Здивуєтеся, наскільки легкими і продуктивними можуть бути ремонтно-будівельні роботи разом із бетонозмішувачем Litek.

Тип: Редукторний бетонозмішувач
Об'єм барабана змішувача, л: 225
Об'єм готової суміші, л: 104
Потужність електродвигуна, Вт: 375
Номінальна напруга, В: 220
Номінальна частота, Гц: 50
Транспортувальні колеса: Є
Габаритні розміри упакованого бетонозмішувача (Д×Ш×В), см: 80×73×75
Маса, кг: 86
Відгук