Бетономішалки редукторні

Редукторний бетонозмішувач Litek – це практична й ефективна будівельна установка, що дозволяє отримати якісні однорідні будівельні розчини й бетонні суміші. Така машина незамінна в різних оздоблювальних і ремонтно-будівельних роботах.

Серед головних відмінних рис редукторних бетономішалок можна виділити підвищену надійність і тривалий строк експлуатації, компактну і мобільну конструкцію, практично безшумну роботу й низькі показники енергоспоживання. Усе це стало можливим завдяки простій конструкції й відсутності в ній елементів, що швидко зношуються, таких як шестірня, ремінь, вінець і т.п. Замість них барабан бетонозмішувача кріпиться безпосередньо на вал редуктора, який надійно закритий від попадання різних абразивних часток (розчину, піску, пилу). За рахунок цього й термін служби таких бетономішалок суттєво продовжується.

Об'єми барабана можуть бути 140 л і 225л. Це дає можливість використовувати редукторні бетонозмішувачі Litek як для невеликих, побутових потреб усередині й зовні приміщення (штукатурка стін, стяжка підлоги, відмостка фундамента будинку, зведення гаража, альтанок, різних прибудов, установлення паркану і т.п.). А також вони можуть використовуватися на більших будівельних ділянках, де необхідно залити доріжки, звести будинок, побудувати дачу або баню та ін. За допомогою редукторних бетономішалок дуже просто й зручно виконувати роботи саме по заливанню цементним розчином і бетоном різних майданчиків і доріжок, за рахунок мобільності й легкості конструкції.

 • Технічні особливості й переваги редукторних бетономішалок Litek

  • Цільний або розбірний барабан, а також знімні лопаті зроблені з товстостінної сталі. Усередині й зовні барабан пофарбований у помаранчевий колір спеціальною антикорозійною порошковою фарбою.
  • Каркас – якісний і надійний. Він зроблений зі сталевих труб, що додає всій конструкції додаткову стійкість. Збірна рама вертикальної редукторної бетономішалки дозволяє швидко й легко зняти барабан із триноги, для транспортування. Рама, так само як і барабан, покрита антикорозійною фарбою.
  • Редукторні бетономішалки оснащені міцними й зручними рукоятками й двома колесами, що дозволяє оперативно пересувати машину по всій території будівельного майданчика.
  • Проста й зручна конструкція рами вертикальної редукторної бетономішалки Litek дозволяє здійснювати завантаження й вивантаження барабана з різних сторін, варто лише повернути рукоятку в потрібну сторону (барабан може обертатися на тринозі в горизонтальній площині на 360°). А горизонтальну редукторну бетономішалку Litek не важко буде оперативно розвернути й на колесах, тому що вона має компактну й легку конструкцію.
  • Вимикач безпечний, пилозахищений і вологозахищений. Він оснащений спеціальним магнітним пускачем, який запобігає випадковому включенню машини після незапланованих перебоїв з живленням, будь то випадково висмикнута вилка або ж аварійне відключення електрики.
  • Гарантія успішної роботи бетонозмішувачів Litek – потужний електродвигун з мідною обмоткою й надійний редуктор, передаточні числа якого підібрані під конкретний робочий об'єм барабана. Продумана система вентиляції двигуна й наявність захисту від перегріву забезпечують безвідмовну роботу бетономішалки.
  • Усі електричні елементи (двигун і кнопки вкл./вим.) поміщені в залізний кожух, що захищає від проникнення й потрапляння вологи, пилу й бруду на ці елементи. Для доступу до кнопок вкл./вим. передбачені спеціальні підйомні дверцята.

Бетонозмішувачі редукторні Litek мають низькі показники енергоспоживання й працюють від побутової електромережі в 220 В. Якщо ви хочете захистити себе від аварійного відключення електрики, або плануєте будівельні роботи десь за містом, обов'язково візьміть із собою бензогенератор InPower або New Generation. З ним ви зможете почувати себе ще більш упевнено.

Наша компанія пропонує бетонозмішувачі по дуже вигідних цінах. В додаток до цього ви одержите кваліфіковане гарантійне й післягарантійне обслуговування. Уся техніка ремонтопридатна, а запчастини завжди є в наявності. Якщо ви прагнете заощадити свої сили й час, виконуючи певні будівельні роботи – бетономішалки Litek обов'язково вам у цьому допоможуть.

Якщо ви ще не визначилися з моделлю редукторного бетонозмішувача, звертайтеся за інформацією й рекомендаціями до наших консультантів – ☎ (056) 790-17-80. Здивуєтеся, наскільки легкими і продуктивними можуть бути ремонтно-будівельні роботи разом із бетонозмішувачем Litek.

Сортування: orderby Кількість:
Бетонозмішувач LITEK редукторний 225 л вертикальний
Відгуків (0)
9 090.00 грн.
Бетонозмішувач редукторний Litek 225 л (вертикальний) – практична, надійна й довговічна будівельна установка, що спеціалізується на виробництві якісних однорідних сумішей і розчинів. Така машина буде незамінною там, де потрібно побудувати будинок, дачу, лазню, звести гараж, господарські прибудови, залити доріжки або встановити паркан. Особливість редукторної бетономішалки в її практично безшумній роботі. Це дозволяє використовувати такий інструмент не тільки зовні, але й усередині приміщення, де здійснюється ремонт.
Бетонозмішувач LITEK редукторний 140 л вертикальний (розбірний бак)
Відгуків (0)
5 820.00 грн.
Бетонозмішувач редукторний Litek 140 л (вертикальний) – це практична й ефективна будівельна установка, що дозволяє отримати якісні однорідні будівельні розчини й бетонні суміші. Така машина незамінна в різних оздоблювальних і ремонтно-будівельних роботах.
Бетонозмішувач LITEK редукторний 140 л вертикальний
Відгуків (0)
7 500.00 грн.
Бетонозмішувач редукторний Litek 140 л (вертикальний) – практична, надійна й довговічна будівельна установка, що спеціалізується на виробництві якісних однорідних сумішей і розчинів. Така машина буде незамінною там, де потрібно побудувати будинок, дачу, лазню, звести гараж, господарські прибудови, залити доріжки або встановити паркан. Особливість редукторної бетономішалки в її практично безшумній роботі. Це дозволяє використовувати такий інструмент не тільки зовні, але й усередині приміщення, де здійснюється ремонт.
Бетонозмішувач LITEK редукторний 140 л горизонтальний
Відгуків (0)
7 050.00 грн.
Бетонозмішувач редукторний Litek 140 л (горизонтальний) – практична, надійна й довговічна будівельна установка, що спеціалізується на виробництві якісних однорідних сумішей і розчинів. Така машина буде незамінною там, де потрібно побудувати будинок, дачу, лазню, звести гараж, господарські прибудови, залити доріжки або встановити паркан. Особливість редукторної бетономішалки в її практично безшумній роботі. Це дозволяє використовувати такий інструмент не тільки зовні, але й усередині приміщення, де здійснюється ремонт.
Бетонозмішувач LITEK редукторний 225 л горизонтальний
Відгуків (0)
8 750.00 грн.
Бетонозмішувач редукторний Litek 225 л (горизонтальний) – практична, надійна й довговічна будівельна установка, що спеціалізується на виробництві якісних однорідних сумішей і розчинів. Така машина буде незамінною там, де потрібно побудувати будинок, дачу, лазню, звести гараж, господарські прибудови, залити доріжки або встановити паркан. Особливість редукторної бетономішалки в її практично безшумній роботі. Це дозволяє використовувати такий інструмент не тільки зовні, але й усередині приміщення, де здійснюється ремонт.
Бетонозмішувач LITEK редукторний 140 л горизонтальний (розбірний бак)
Відгуків (0)
5 820.00 грн.
Бетонозмішувач редукторний Litek 140 л (горизонтальний) – це практична й ефективна будівельна установка, що дозволяє отримати якісні однорідні будівельні розчини й бетонні суміші. Така машина незамінна в різних оздоблювальних і ремонтно-будівельних роботах.